Будiвельна лабораторiя
Асфальтна лабораторія
Грунтова лабораторія
ЛабАгро-Всі права захищені ©
Залиште свій номер телефону і ми зателефонуємо Вам на протязі 5 хвилин. Замовити зворотнiй зв'язок

Ви можете зателефонувати нам:

+38(073)215-78-89 +38(098)704-98-78

Вологомір зерна Kett PM 650

Вологомір зерна Kett PM 650.
Призначений для експрес-вимірювання вологості для вимірювання вологості зернових, зернобобових та олійних культур, продуктів їх переробки в "польових" умовах. Прилад реалізує діелькометричний (ємнісний) метод вимірювань вологості. Діелькометричний (ємнісний) метод вимірювань вологості заснований на кореляційної залежності діелектричної проникності матеріалу від його вологості при позитивних температурах.
Особливості роботи приладу вологонатуроміра РМ 650 для сипучих продуктів (борошна, зерна, насіння і іншого) працює за найсучаснішими методами визначення кількості вологи. Точні характеристики зразка визначаються завдяки використанню даних про масу вимірюваного зразка, обсягу і термокомпенсации. Дані показники обробляє спеціальний вбудований мікропроцесор і на дисплей виводяться дані про вологість зерна.

Технічні характеристики:
- Принцип вимірювання: діелькометричний.
- Джерело живлення: алкалиновая батарея 9 В (6LR61).
- Діапазон вимірювання вологості 3 - 40% (в залежності від аналізованої культури). - - Точність: +/- 0,5% при стандартних умовах використання.
- Введення поправки: ± 10% на кожній культурі.
- Тривалість вимірювання: 20 секунд.
- Контрастність дисплея: регульована.
- Робоча температура: 5 - 50 ° C, 32-122 ° F.

Вимірювальні культури:
Пшениця, ячмінь, гречка, ріпак, соняшник, кукурудза, боби, рис, овес, жито, сорго, горох, соєві боби, насіння льону, гірчиця, нут, люцерна, тимофіївка, борошно, сіль, тирса та ін.
Дивіться також
Click to order
Залиште свої дані щоб зробити замовлення
Total: