Будiвельна лабораторiя
Асфальтна лабораторія
Грунтова лабораторія
ЛабАгро-Всі права захищені ©
Залиште свій номер телефону і ми зателефонуємо Вам на протязі 5 хвилин. Замовити зворотнiй зв'язок

Ви можете зателефонувати нам:

+38(073)215-78-89 +38(098)704-98-78

Система Глютоматік GW 2200

Система Глютоматік GW 2200
Кількість і якість клейковини - важливі показники, що впливають на якість кінцевого продукту при виробництві хліба, печива, крекерів і макаронних виробів. Пшениця з ідентичним вмістом білка і ступенем стекловидности може мати різний зміст і характеристики клейковини.
Якість клейковини визначається значенням показника Індекс клейковини, який дозволяє оцінити ступінь пошкодження зерна погодними умовами, комахами, неправильної сушінням і т.п.
Кількість клейковини і її якість є одними з ціноформуючих показників при закупівлі партій продовольчої пшениці, тому так важливо швидко і достовірно визначати ці показники ще в період заготівлі товарних партій зерна.
Показники, що визначаються за допомогою системи Glutomatic 2200, традиційно контролюються в торгових операціях на світовому зерновому ринку, тому використання цієї системи дає можливість відразу оцінити якість зерна на відповідність міжнародним вимогам.
Система Glutomatic GW 2200 складається з приладу для замісу тіста і відмивання клейковини, центрифуги і приладу для визначення вмісту сухої клейковини Glutork 2020.

Особливості:
- Сертифікований CE
- Відповідає офіційним світовим стандартам (AACC №: 38-52, ICC №: 155 & 158, 137/1).
- Автоматична система подвійної камери.
- Простота використання.
- Коробка з нержавіючої сталі. Ніякої корозії!
- Вимірює кількість вологих глютенів пшеничного борошна, пшеничного борошна, твердої крупи, манної крупи та пшеничної клейковини.
- Виміряє як зерно, так і борошно у селекціонерів, зернотрейдерів, борошномельних підприємств, споживачів борошна, виробників клейковини пшениці, виробників макаронних виробів та хлібопекарських виробів.
- Два різних методу тестування в одній системі.
- Швидкий аналіз. Повний тест займає менше 7 хвилин.
- Регульований час перемішування та прання за допомогою перемикачів
- Можливість регулювання часу перемішування від 5 до 75 секунд та часу прання від 60 до 900 секунд.
- Надійна конструкція.
- Спеціально розроблені отвори на нижній панелі, що дозволяють пристрою скидати воду в разі пошкодження труб водяного насоса.
Дивіться також
Click to order
Залиште свої дані щоб зробити замовлення
Total: