Інфратек 1241

Infratec 1241

Це найбільш широко використовуваний в світі аналізатор зерна. Заснований на 60-річному досвіді, Infratec ™ визнаний світовий зерновий промисловістю як надійний метод аналізу зерна.

Аналізатор Infratec 1241 наймасовіший аналізатор якості зерна в Україні. Висока надійність аналізатора в поєднанні з простотою і невисокою вартістю роблять його найбільш затребуваним приладом в лабораторіях якості елеваторів, зернових терміналів, ХПП, переробних підприємств.

Широкий вибір калібровок по злакових, бобових і олійних культур, а також можливість введення і використання своїх калібровок як для сипучих продуктів, так і для продуктів переробки, борошна, пластівців і ін.

Infratec 1241 аналізатор якості цільного зерна

Цінність- найпоширеніший аналізатор якості зерна в світі. Висока надійність в найжорсткіших умовах роботи. Кількість щодня працючих приладів цієї моделі в Україні перевищує 300 штук. Аналізатор Infratec 1241 зарекомендував себе трудівником, опорою лабораторії якості і успішності.

Infratec 1241 міряє - цільне зерно пшениця, жито, ячмінь, овес, кукурудзу, сою, рапс, соняшник (подрібнений), і т. Д. Все без винятків злакові, олійні та бобові культури. Цілісне зерно, без подрібнення проби (насіння соняшнику вимагають подрібнення, як виняток). При будь-якій температурі зерен ви отримуєте точний істинний результат.
Дивіться також
Click to order
Залиште свої дані щоб зробити замовлення
Total: