Мікроскоп лабораторний XS-5520

Мікроскоп лабораторний XS-5520.
Біологічний бінокулярний мікроскоп дослідницького класу, для морфологічних досліджень у світлі в світлому полі. Застосовується в лабораторіях медичних і науково-дослідних установ для проведення тривалих рутинних і загальноклінічних досліджень.
Функціональна модель, що відмінно зарекомендувала себе для щоденного тривалого використання. Оптимальна ціна, доступна користувачам з невеликим бюджетом.
Оптика з високоякісного оптичного скла з антивідблиску, протигрибковим, цветокоррекціонним напиленням. Мікроскоп бінокулярний XS-5520 оснащений вбудованою регульованою системою освітлення.

Особливості:
- М'який коаксіальний механізм грубого і точного фокусування c вбудованою муфтою ковзання, зі зручним низьким розташуванням.
- Чотирьохгніздовою револьвер.
- Двокоординатний градуйований предметний столик з підшипниковий механізмом.
- В конструкції предметного столика передбачено гвинтовий упор, який запобігає випадкове пошкодження препарату при фокусуванні.
- Сумний препаратоводітель.
- Освітлювальна система, що забезпечує без додаткових перебудов освітлення полів зору об'єктивів збільшенням від 4х до 100х;
- Регульована галогеновая система освітлення 6В / 20Вт.
- Синій світлофільтр.
- Ергономічний кислотостойкий металевий корпус з пластиковими накладками.
- У комплект поставки входить пилозахисний чохол для зберігання.

Технічні характеристики:
- Збільшення, крат- 40x-1000х, 40х-1600х.
- Візуальна насадка- бінокулярна поворотна на 360 °, з нахилом 30 °, компенсація диоптрийной різниці, межзрачковое відстань 55-75 мм.
- Широкопольні окуляри- 10х, 16х * (опціонально).
- Об'єктиви ахроматические- 4х/0,1, 10х/0,25, 40х/0,65(S) 100х/1,25(S) OIL.
- Фокусування- 2-х сторонній коаксіальний механізм грубого і точного фокусування, інтервал 0,002 мм.
- Конденсор- ABBE N.A. = 1,25 іммерсійний, світлого поля, з ірисовою діафрагмою і власником світлофільтру, регульований по висоті.
- Предметний столик- прямокутний Двохкоординатний зі знімним препаратоводієм 130 x 125 мм, діапазон переміщення 35х80 мм.
- Джерело освітлення- 6В, 20 ВТ галогенова лампа з регулюванням яскравості, знімне дзеркальне пристосування входить в комплект поставки.
- Електроживлення- 220 В.
Дивіться також
Click to order
Залиште свої дані щоб зробити замовлення
Total: