Термоштанга ТЦ

Термоштанга ТЦ.
Призначення цифрової термоштанги серії ТЦ - завмер температурних показників в зерні і різних сипучих продуктах його переробки, як правило, мають схильність до мимовільного нагрівання під час зберігання.

Застосування цифрових термоштанга рекомендовано для багатьох організацій тим чи іншим чином пов'язаних із зберіганням зернопродуктів, їх переробкою, або безпосередньо з контролем якості. Наприклад, ефективним є використання такого вимірювального обладнання, як ТЦ, на зернопереробних та хлібоприймальних підприємствах, комбікормовими заводами, складами.

Основою цифровий термоштанги є корпус з алюмінію, виготовлений у вигляді труби з діаметром 16 міліметрів. Один з торців приладу має конічний алюмінієвий наконечник, з розміщеним всередині нього датчиком температури.

З протилежного від термодатчика боку труба-корпус оснащена пластиковою рукояткою, що складається з відсіку з елементами живлення, схеми управління, а також дисплейного пристрою для візуального представлення робочої інформації, з захистом від пошкоджень у вигляді прозорого світлового фільтру червоного кольору.

Термодатчик з'єднаний з керуючої схемою за допомогою електричного кабелю-шлейфа, що проходить по всій довжині всередині труби корпусу термоштанги.

Технічні характеристики:
ТЦ-3
-Діапазон вимірюваних температур- ºС -55- + 125.
- Ціна поділки (-9.9- + 125) 0,1 ºС.
- Середній час вимірювання- 3 хв.
- Харчування- (4 елементи АА-R6-1,5V)- 6 В.
- Маса- не більше 1,0 кг.
- Габаритні розміри- 65x65x2150 мм.
- Глибина вимірювання температури- 2000 мм.

ТЦ-3
- Діапазон вимірюваних температур- -55- + 125 ºС.
- Дискретність- (-9.9- + 125) 0,1 ºС.
- Середній час вимірювання- 3 хв.
- Харчування (4 елементи АА-R6-1,5V)- 6 в.
- Маса- 1,0 кг.
- Габаритні розміри- 65х65х3150 мм.
- Глибина вимірювання температури- 3000 мм.
Дивіться також
Click to order
Залиште свої дані щоб зробити замовлення
Total: