Інфраматік 9500

Інфраматік 9500

Найсучасніший і точний аналізатор зерна, доступний на даний момент.
Пертен Інструментс є компанією номер один в аналізі якості зерна та випускає аналізатори зерна, що працюють в ближньому інфрачервоному діапазоні, протягом 30 років. Інфраматік 9500 є останнім представником серії Інфраматік на сьогодні, і пропонує кращу точність, доступну на даний момент.

Особливості:
Інфраматік 9500 був поєднує в собі сучасну електроніку і високу точність оптичних компонентів, що гарантує найкращу можливу якість даних. У поєднанні з використанням передових методів хемометрика, результат аналізу має безпрецедентною точністю. Стабільна робота оптичних компонентів і надійність існуючих калібрувань гарантує, що ви завжди будете отримувати високоточні і якісні результати.

Надійність
Міцна конструкція Інфраматік 9500 включає в себе повністю герметичний корпус, комплект стандартизованих компонентів, що гарантує довгострокову надійність і мінімізує технічне обслуговування.

Експрес-аналіз
Короткий час аналізу в поєднанні з простою процедурою пробоподготовки, робить Інфраматік 9500 одним з найшвидших БИК аналізаторів цільного зерна на ринку.

Єдина мережа
При сортуванні зерна важливо мати повний контроль над калібруваннями, що використовуються в кожен окремому приладі, щоб мати можливість контролювати роботу практично в режимі реального часу. При використанні Ethernet, адміністрування мережі буде доступно 24 години на добу, незалежно від розташування приладів. Велика кількість аналізаторів Інфраматік об'єднані і працюють в мережі в усьому світі.

Замінність
Корпус для оптики виконаний з цілісного шматка металу, що гарантує ідентичність всіх приладів даної серії. Калібрування можуть бути перенесені з одного приладу на інший і результати будуть абсолютно однаковими. Калібрування по всьому використовуваному діапазону довжин хвиль виконується на зразках NIST (Національний Інститут Стандартів США).

Простота у використанні
Великий кольоровий сенсорний дисплей, з інтуїтивно зрозумілим меню, дозволяє легко і швидко приступити до роботи, а також полегшує читаність результатів аналізу на відстані. Ми розробили інтерфейс користувача, щоб зробити аналіз швидким і безпечним наскільки це можливо. Все що оператору потрібно зробити, це вибрати який тип зерна буде аналізувати і висипати його в лійку приладу. Ніяких ручних налаштувань або змін не потрібно.

Технічні характеристики:
Продукти:пешниця, ячмінь, соя, ріпак, соняшник, кукурудза та ін.
Показники: волога, білок, олійність, натура та ін.
Час аналізу: 50 секунд.
Принцип аналізу: скануючий монохроматор пропускання.
Вага: 34 кг.
Розмір: 485х390х370.
Діапазон довжини хвилі: 570-1100 нм.

Дивіться також
Click to order
Залиште свої дані щоб зробити замовлення
Total: