Інфраскан 1050

Аналізатор інфрачервоний ІНФРАСКАН-1050
Досить апробований прилад експрес-аналізу, який призначений для визначення цілої низки показників якості зернових, зернобобових, олійних культур, комбікормів і сировини для їх виробництва з використанням оптичних характеристик спеціально підготовлених проб аналізованих продуктів в ближній інфрачервоній області спектра.

Область застосування
Лабораторії зернопроизводящих господарств, елеваторів і зернопріёмних пунктів, селекційних центрів, рослинницьких НДІ, комбікормових заводів, контрольно-аналітичні лабораторії і інших організацій і підприємств, пов'язаних з дослідженнями, оцінкою якості та сертифікацією зернових, олійних культур, комбікормів та ін.

Особливості:
- Аналізує широкий спектр показників якості (білок / протеїн, волога, кількість клейковини, жир / масличность і ін.) Працює з пробами аналізованого речовини у вигляді подрібненого зразка.
- Пробопідготовки до ІК-аналізу не вимагає розкладання або вилучення будь-яких речовин, головне - подрібнити продукт. Як неоднорідність проби, так і велика крупність помелу призводять до систематично і зі статистичними помилок в аналізі. У неподрібнених пробі аналізується тільки поверхня зерен, тому втрачається
вибірки щодо їх ядра.
- У режимі вимірювань працює автономно (без комп'ютера), зберігаючи в пам'яті приладу 3000 останніх вимірів.
- Час аналізу займає 2 хвилини. Прилад дозволяє за один вимір отримати результат за кількома показниками.
- Обладнаний автоматизованим завантажувально-вимірювальним модулем з температурним контролем, що виключає людський фактор при формуванні досліджуваної проби.
- Вбудований модуль білизни дозволяє визначати білизну продукту одночасно з іншими показниками якості (волога, білок, кількість клейковини).
- Висока вібростійкість допускає роботу, як в лабораторії, так і у виробничих приміщеннях.
- При кожному запуску приладу передбачено самотестування внутрішніх зв'язків, монохроматора і детектора, що забезпечує точність результатів протягом всієї експлуатації аналізатора.
- Можливо використовувати аналізатор як вологоміра для експрес-визначення попередньої вологості цільного зерна.

Технічні характеристики:
- Середній термін служби- 5 років.
- Час встановлення робочого режиму- 40 хв.
- Обсяг аналізований проби- 70 мл.
- Габаритні розміри- 400х320х250 мм.
- Маса- 15,2 кг.- Споживана потужність- 100 ВА.
- Напруга живлення- 220 ± 22/50 ± 1 В/Гц.

Комплект поставки:
- Аналізатор інфрачервоний ІНФРАСКАН-1050
- Програмне забезпечення
- Міні-принтер
Дивіться також
Click to order
Залиште свої дані щоб зробити замовлення
Total: