Гігрометр testo 608-Н1

Гігрометр testo 608-Н1.
Рівень комфорту в виробничих приміщення, офісах і житлових будинках має суттєвий вплив на стан людини. Висока температура, вологість і некомфортна довкілля можуть бути основними причинами нездужань і низьку продуктивність праці. Тому щоденний моніторинг рівня вологості і температури навколишнього повітря є однією з першочергових задач для керівників підприємств, СЕС та відділів з охорони праці. Надійним помічником при вирішенні таких завдань моніторингу є термогігрометр Тesto 608.

Термогігрометр testo 608 H1 розроблений для проведення тривалого безперервного моніторингу точки роси, вологості і температури повітря. testo 608 H1 використовується як прилад для вимірювання вологості повітря в приміщеннях, де необхідно підтримувати задані параметри мікроклімату. Наприклад, в басейнах, лабораторіях, теплицях, виробничих і офісних приміщеннях, серверних кімнатах, музеях і складах.

Термометр гігрометр testo 608 H1 є дуже популярним приладом не тільки завдяки невисокій ціні, але і високої стабільності і точності показань. Застосування кварцового сенсора вологості гарантує стабільність показань протягом багатьох років. З кількох тисяч термогігрометрів testo 608 H1, які застосовуються для безперервних вимірювань на багатьох підприємствах України, за останні 8 років жоден прилад не потребував в калібрування по вологості.

Ще одним визнанням надійності, якості і точності цих приладів стало придбання в 2007 році ДП «Укрметртестстандарт» понад 90 приладів для контролю параметрів температури і вологості для своїх випробувальних лабораторій. Всі прилади регулярно 1 раз в рік проходять метрологічну повірку. До теперішнього моменту у нас не було жодної скарги на точність показань термогігрометрів testo 608 H1.

Найширше поширення прилади отримали серед підприємств фармацевтичної і харчової промисловості, що використовують їх для контролю параметрів вологості і температури чутливої продукції. Наші головні покупці в цьому секторі: Київмедпрепарат, Фармак, Київський вітамінний завод, Вімм-Білль-Данн Україна, Галичфарм, АВК, Рошен та інші.


Технічні характеристики:
- Діапазон вимірювань- 10- 95%; 0- + 50 °C.
- Похибка- ± 3%; ± 0,5 °.C.
- Робоча температура- 0- + 50 °С.
- Тип батарейки- 9 В, 1 шт.
- Розмір- 111x90x40 мм
- Вага- 168 г.

Дивіться також
Click to order
Залиште свої дані щоб зробити замовлення
Total: