Прилад числа падіння ПЧП-5

Прилад числа падіння ПЧП-5
Прилад ПЧП відрізняється строгим дизайном, виконаний в повній відповідності зі спеціалізованим стандартом - ГОСТ 30498-97. Водяна баня повинна витримувати багатогодинні високі температури (до 100 ° С).
Кроковий двигун забезпечує точне дискретне переміщення шток-мішалки. У приладі ПЧП-5 реалізований плавний пуск і захист при зовнішніх впливах на коромисла, що передають зусилля на шток-мішалки.
Рідкокристалічний дисплей видає необхідну текстову інформацію, а функція діагностика побудована на основі виклику з пам'яті кодів помилок, що полегшує встановлення причини несправності і швидке усунення неполадок. Прилад ПЧП-5 реалізує останній, автоматизований етап непрямого визначення активності альфа-амілази шляхом клейстеризації суспензії під впливом високої температури та інтенсивного перемішування. На попередньому етапі необхідна лабораторна млин для подрібнення зерен і сито для просіювання, після чого зважується навішування отриманої борошна, з урахуванням результатів проведеного аналізу вологості.

Особливості:
-Використання в якості приводу крокової двигуна, що забезпечує високу стабільність і керованість.
- Автоматичний контроль параметрів роботи приладу в процесі вимірювання. - Рідкокристалічний дисплей для виведення інформації у вигляді тексту.
- Електронний захист електронагрівачів при помилковому включенні нагріву водяної бані без води.
- Наявність друкувального пристрою для видачі результатів вимірювань на паперовій стрічці.
Дивіться також
Click to order
Залиште свої дані щоб зробити замовлення
Total: