LabAgro

Якість - заощаджує час
| Про компанію "LabAgro"
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЛабАгро" є провідною компанією з постачання лабораторного обладнання як українського так і європейського виробництва. Багаторічний досвід у даній сфері став запорукою нашого професіоналізму та ефективної роботи по всій країні. На сьогоднішній день в асортименті компанії, знаходиться понад 10 000 тисяч найменувань продукції, яка доступна Вам в не залежності від галузі та напряму вашої діяльності. "ЛабАгро" надає комплексне вирішення, ваших завдань і потреб, комплектуючи різного типу лабораторії-обладнанням, меблями, лабораторним посудом, хімічними реактивами.
| Місія компанії
Надання якісного обладнання в найкоротші терміни, поліпшення вашого бізнесу в умовах роботи лабораторії. Для цього ми розробили спеціальну формулу, в якій поєднали такі якості, як: пунктуальність, професійність, ретельність, нестандартні рішення і індивідуальний підхід до кожного клієнта зокрема. Надання консультацій та навчання персоналу на підготовчому етапі є не від'ємною частиною нашої місії, що забезпечить правильний підбір обладнання та безперебійну роботу Вашої лабораторії в довгостроковій перспективі.
| Ціль компанії
Підвищення якості продукції через впровадження західних технологій на український ринок забезпечить покращення роботи лабораторій та рівень виробництва. Ми намагаємося розвинути і розширити спектр лабораторного обладнання за новітніми технологіями. Для цього наша команда прагне розуміти поточні та майбутні потреби споживачів, виконувати їх вимоги і перевершити іх очікування. Постійне поліпщення показників і Вашого підприємства та процес автоматизації і є ціллю нашої компанії.

Бренди які представляємо
ЛабАгро-Всі права захищені ©
Залиште свій номер телефону і ми зателефонуємо Вам на протязі 5 хвилин

Ви можете зателефонувати нам:

+38(073)215-78-89 +38(098)704-98-78